ZLATNO PERO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ZLATNO PERO

Forum za ljubitelje i odgajivace ptica , sitnih zivotinja , orintologije i zastitnike prirode
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
kanarinaca prodaja stiglic boje kanarinci
Zadnje teme
» NABAVKA I KUPOVINA PTICE
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyPet Mar 04, 2022 10:59 pm od SAŠA

» ČESTITKE I OBJAVE
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyPet Mar 04, 2022 10:52 pm od SAŠA

» UZGOJ RAZLIČITIH EVROPSKIH PTICA
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyPet Feb 14, 2020 3:45 pm od BOCKA

» DOBRO DOSLI
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyPet Mar 14, 2014 2:50 pm od Miki

» BOCKINE PTICE
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySub Sep 28, 2013 12:36 pm od BOCKA

» zoran mutacije majora
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyPet Sep 27, 2013 1:53 pm od Miki

» UDOMLJAVANJE PASA
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyUto Sep 10, 2013 11:10 pm od SAŠA

» UDRUŽENJE ZLATNO PERO - KRUŠEVAC
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyPet Avg 16, 2013 5:16 pm od Miki

» Pitanje za genetičare
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyČet Avg 08, 2013 2:43 pm od Miki

» Povoci za ptice
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyNed Jul 14, 2013 4:17 pm od Parrotgirl

PRIJATELJI
DOKUMENTACIJA ZA TRGOVINU PTICAMA
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySub Mar 09, 2013 10:24 pm od SAŠA
Којим правним актима је регулисана област прекограничног промета и трговине заштићеним врстама у Србији?

Национални прописи који регулишу контролу промета заштићеним врстама су:
Закон о потврђивању Конвенције о …

Komentari: 0
Министарство енергетике, развоја и заштите животне средине
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 11:59 am od Miki
ОДСЕК ЗА ЗАШТИТУ БИОДИВЕРЗИТЕТА
У Одсеку за заштиту биодиверзитета обављају се послови који се односе на: праћење спровођења закона којим се уређује и обезбеђује заштита, унапређење и одрживо коришћење …

Komentari: 3
USLOVI DRZANJA I NACIN OBELEZAVANJA PTICA I ZASTICENIH VRSTA
DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySub Feb 09, 2013 8:55 pm od Miki
PRAVILNIK
O USLOVIMA DRŽANJA, NAČINU OBELEŽAVANJA I EVIDENTIRANJA
DIVLJIH ŽIVOTINJA U ZATOČENIŠTVU
("Sl. glasnik RS", br. 86/2010)

II USLOVI DRŽANJA DIVLJIH ŽIVOTINJA U ZATOČENIŠTVU
Član 4
Uslovi držanja divljih životinja u zatočeništvu dati su u Prilogu I Uslovi u pogledu prostora,
opreme i brige o životinjama, koji je odštampan uz ovaj pravilnik i čini njegov …

Komentari: 4
April 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
KalendarKalendar

 

 DOBRO DOSLI

Ići dole 
+23
Dalibor
BOCKA
stiglic perin
kostic.dragan
Alan Nikolic
Jovana :D
Olga KV
djole kv
blackhunter
Zoran ptice pjevice
žuća
Buco
popbl
golub
Sloba SO
Miloš Stalać
Milan Nis
ZORAN
Vrabac
Admin
ivan83ks
SAŠA
Miki
27 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Buco

Buco


Broj poruka : 12
Datum upisa : 12.02.2013
Godina : 38
Lokacija : Čačak

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyUto Feb 12, 2013 2:06 pm

Ja sam Buco, iz Čačka sam. Od relativno skoro sam počeo da se bavim ptičarstvom i tako reći nov sam u svemu ovome pa me sve živo i zanima. Od ptica trenutno imam dva para kanarinaca i nekoliko štiglića. Nećete mi zameriti ako budem možda i malo dosadan sa nekim pitanjima ali svašta slušam od ptičara a ne bi baš da eksperimentišem na svojim pticam.
Pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
žuća

žuća


Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.02.2013
Lokacija : Dubovac

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyUto Feb 12, 2013 2:58 pm

Ja sam penzioner Žuća iz Dubovca,bavim se gajenjem ukrasne živine pevaca i kokica,posedujem dva kavkaska ovčara porteklom iz Rusije,aktivno se bavim ribolovom,posedujem dva plovila i ribolobcima izdajem čamce za pecanje na dunavu.
Nazad na vrh Ići dole
Zoran ptice pjevice




Broj poruka : 12
Datum upisa : 12.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyUto Feb 12, 2013 10:31 pm

Pozdrav svim forumasima! Ja sam Zoran iz Banja Luke, bavim se uzgojem mutacija majora. Zahvaljujem se na pozivu i nadam se uspjesnom druzenju...
Nazad na vrh Ići dole
blackhunter




Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyUto Feb 12, 2013 11:54 pm

Ja sam Slobodan iz Jagodine....gajim kanarince slavujare i divlje ptice....planiram da izvodim siglice i cizlane,a i da pocnem sa bastardiranjem...mlad sam u ovom svetu,pa sam ovde da naucim nesto od starijih i iskusnijih clanova...pozdrav svim ljubiteljima prirode.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
djole kv

djole kv


Broj poruka : 1
Datum upisa : 12.02.2013
Godina : 52
Lokacija : kraljevo

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:07 am

Ja sam Djole iz Kraljeva bavim se ribolovom,a pri tom imam i dva papagaja i psa. Sve u svemu, volim zivotinje malo vise nego ljude. Druzicemo se....
Nazad na vrh Ići dole
Olga KV

Olga KV


Broj poruka : 2
Datum upisa : 13.02.2013
Godina : 48
Lokacija : KV

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:18 am

Ja sam Olga iz Kraljeva.Obozavam zivotinje i veoma sam zastitnicki nastrojena prema njima.I ja imam dosta kucnih ljubimaca.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:39 am

Buco ::
Ja sam Buco, iz Čačka sam. Od relativno skoro sam počeo da se bavim ptičarstvom i tako reći nov sam u svemu ovome pa me sve živo i zanima. Od ptica trenutno imam dva para kanarinaca i nekoliko štiglića. Nećete mi zameriti ako budem možda i malo dosadan sa nekim pitanjima ali svašta slušam od ptičara a ne bi baš da eksperimentišem na svojim pticam.
Pozdrav svima.

Buco, dobro nam dosao, i naravno da nece biti problem da pitas sve sto te bude zanimalo, kroz tvoja pitanja i odgovore na njih ucice i oni koji ne zele da pitaju,

veliki pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:43 am

žuća ::
Ja sam penzioner Žuća iz Dubovca,bavim se gajenjem ukrasne živine pevaca i kokica,posedujem dva kavkaska ovčara porteklom iz Rusije,aktivno se bavim ribolovom,posedujem dva plovila i ribolobcima izdajem čamce za pecanje na dunavu.

Dobro dosao Zuco. nadam se da ces dati svoj doprinos u temi " UKRASNA ZIVINA".

Unapred hvala. cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:44 am

Zoran ptice pjevice ::
Pozdrav svim forumasima! Ja sam Zoran iz Banja Luke, bavim se uzgojem mutacija majora. Zahvaljujem se na pozivu i nadam se uspjesnom druzenju...

Zorane, hvala sto si nas udostojio svojim prisustvom i nadam se da ces nam svima pomoci svojim znanjem i iskustvom.

Veliki pozdrav. cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:46 am

blackhunter ::
Ja sam Slobodan iz Jagodine....gajim kanarince slavujare i divlje ptice....planiram da izvodim siglice i cizlane,a i da pocnem sa bastardiranjem...mlad sam u ovom svetu,pa sam ovde da naucim nesto od starijih i iskusnijih clanova...pozdrav svim ljubiteljima prirode.. Smile

pozdrav Slobodane, dobro nam dosao. cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:50 am

djole kv ::
Ja sam Djole iz Kraljeva bavim se ribolovom,a pri tom imam i dva papagaja i psa. Sve u svemu, volim zivotinje malo vise nego ljude. Druzicemo se....

Dobro dosao DJole, zelim ti lep provod na nasem forumu.

pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 12:53 am

Olga KV ::
Ja sam Olga iz Kraljeva.Obozavam zivotinje i veoma sam zastitnicki nastrojena prema njima.I ja imam dosta kucnih ljubimaca.
Drago mi je Olga sto si sa nama, nadam se da ce mo se lepo druziti i pomoci zivotinjama.

pozdrav cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
SAŠA
BOS
BOS
SAŠA


Broj poruka : 277
Datum upisa : 09.02.2013
Godina : 61
Lokacija : Kraljevo

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 1:06 am

Pozdrav svim novim a i starim članovima. Vidim da nas je svakim danom sve više na našem a i Vašem forumu, što mi je posebno drago. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Jovana :D

Jovana :D


Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySre Feb 13, 2013 11:44 pm

Ja sam Jovana,Iz Krusevca.Idem u hemijsku skolu-Zastita zivotne sredine.. Nadam se da cu po nesto nauciti od vas.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Miki
BOS
BOS
Miki


Broj poruka : 111
Datum upisa : 09.02.2013
Godina : 45
Lokacija : Krusevac

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyČet Feb 14, 2013 12:38 am

Dobro dosla jovana, uzivaj na nasem forumu. Nadam se da ces u svemu ovome naci nesto sto te zanima kao profesionalnog zastitara prirode, mi smo ti svi ovde , ili vecina amateri, volonteri, dobrovoljci.

veliki pozdrav. cheers cat
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1476657897
Alan Nikolic




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyČet Feb 14, 2013 1:00 pm

Pozdrav svima ja sam Nikolic Alan iz Podgorice ljubitelj sam ptica i ako ih ne odgajam.Nadam se da cu saznati nesto novo i lijepom druzenje na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyČet Feb 14, 2013 1:13 pm

Dobro dosal Alane, drago nam je da si sa nama i da ce mo se lepo druziti, ali i ne sumnjam da se od tebe ima sta nauciti. I pored tvoje skromnosti Pouzdano znam da si do skora bio veliki odgajivac.

cheers


Poslednji izmenio Admin dana Pet Feb 15, 2013 11:14 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
Alan Nikolic




Broj poruka : 2
Datum upisa : 14.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyČet Feb 14, 2013 2:32 pm

Hvala na dobrodoslici.
Nazad na vrh Ići dole
SAŠA
BOS
BOS
SAŠA


Broj poruka : 277
Datum upisa : 09.02.2013
Godina : 61
Lokacija : Kraljevo

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyČet Feb 14, 2013 2:33 pm

Pozdrav za Alana i sve ostale nove članove foruma. Ponovo se skuplja stara dobra ekipa! Dobro nam došao.
Nazad na vrh Ići dole
kostic.dragan

kostic.dragan


Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.02.2013
Godina : 77
Lokacija : krusevac v.lomnica

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySub Feb 16, 2013 3:28 pm

ja sam dragan kostic penzioner iz krusevca inace clan novo osnovanog drustva "zlatno pero" .
imam dve volijere velikih dimenzija cuvam ptice pevacice kao i kanarince.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySub Feb 16, 2013 4:39 pm

kostic.dragan ::
ja sam dragan kostic penzioner iz krusevca inace clan novo osnovanog drustva "zlatno pero" .
imam dve volijere velikih dimenzija cuvam ptice pevacice kao i kanarince.

DOBRO DOSAO DRAGANE. Zelimo ti lepe trenitke na forumu. cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
stiglic perin




Broj poruka : 4
Datum upisa : 16.02.2013
Godina : 56
Lokacija : banja luka

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySub Feb 16, 2013 7:11 pm

Pozdrav ja sam PERIN iz B,Luke uzgajam stiglice i mutacije
Nazad na vrh Ići dole
SAŠA
BOS
BOS
SAŠA


Broj poruka : 277
Datum upisa : 09.02.2013
Godina : 61
Lokacija : Kraljevo

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptySub Feb 16, 2013 9:08 pm

Dobro nam došli na naš i vaš forum. Posebna mi je čast da nas je svoje prisutnosti udostojio i čuveni Perin. Znači Banja Lučka elita ptičara je tu i sad šou može da počne! Pa kolege ptičari forum vam je otvoren pa izvolite krenite i pokažite nam kako vi gajite vaše štigliće.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 43
Datum upisa : 08.02.2013

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyNed Feb 17, 2013 12:30 am

stiglic perin ::
Pozdrav ja sam PERIN iz B,Luke uzgajam stiglice i mutacije

DOBRO DOSAO PERIN.
Sigurno si vec video da smo te pominjali i cudili se tvojim klipovoma.

Nadam se da ce ti biti ugodno druziti se sa nama, i da ces svoje znanje i iskustvo (a vec smo videli da se granici sa naucnom fantastikom) nesebicno podeliti.

jos jednom hvala i drago nam je da si sa nama.

veliki pozdrav.

PS. od tebe ocekujemo puno postova i saveta. Kako bre prijatelju uspevas sve ono.?

cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://zlatnopero.serbianforum.info
BOCKA

BOCKA


Broj poruka : 18
Datum upisa : 18.02.2013
Godina : 76
Lokacija : Macedonia

DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 EmptyPon Feb 18, 2013 6:03 pm

U ovom momentu dobio sam poruku od Zorana-2008 sm. da posetim i učlanim se na forum.
Moj prvi vizuelni utisak je za svaku pohvalu, pretpostavljam i tehnički da je dobro urađen a pogotovo Domein daje takav utisak.
U samom forumu još nisam ušo i znatiželjan sam ko je administrator, pa ovom prilikom nudim saradnju sa mojom web stranicom odnosno forum www.ptici-faunanaevropa.com
Ako treba da se lično prestavim mogu Vam reči da su moja največa ljubav SLAVUJI kojima sam se dugo godina posvetio pručavajuči njihov specifični život koj se razlikuje od svih ptica faune evrope koje takodje su zastupljeni u mojem odgoju.
Pozdrav do Admina i želim Vam puno uspeha.

Pozdrav Bocka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ptici-faunanaevropa.com
Sponsored content





DOBRO DOSLI - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DOBRO DOSLI   DOBRO DOSLI - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DOBRO DOSLI
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ZLATNO PERO :: PRAVILA FORUMA :: PREDSTAVLJANJE CLANOVA-
Skoči na: